Witajcie na Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej


 Create an Account  

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Galeria zdjęć

Info... o WTZ
. O WTZ...
. Pracownie
. Historia
. Kontakt

Pracownie
. Komputerowa
. Muzykoterapii
. Przyrodnicza
. Rękodzielnictwa
. Plastyczna
. Gospodarstwa Domowego
. Kroju i szycia
. Techniczna
. Modelarska
. Rzeźby i linorytu
. Papieroplastyki
. Hafciarsko-tkacka
. Bukieciarstwa
. Decoupage
. Koralikarstwa


Rehabilitacja, sport ...
. Rehabilitacja
. Zawody sportowe

Własne strony internetowe uczestników
. Marcin Budzeń
. Piotr Datka
. Edwin Fijałkowski
. Kamila Kurek
. Ernest Lipka
. Tomasz Mroczek
. Marcin Solarz
. Tomasz Taborski
. Jerzy Treliński
. Marcin Ziewiec

  
Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych
Sekcja SZANSA


W dniach 25-26 stycznia 2017 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” w Ostrowcu Świętokrzyskim reprezentował nasze miasto i powiat w Skarżysku-Kamiennej i Kielcach, gdzie odbyły się Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2017. Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną przywieźli aż 27 medali (7 złotych, 10 srebrnych oraz 10 brązowych) oraz cztery 4 miejsca. .

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów

W dniach 17-20 marca 2016 roku w Białymstoku odbyły się IX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Zakopanem. Była to druga część Igrzysk, które były największym wydarzeniem w sportach zimowych dla polskich zawodników z niepełnosprawnością intelektualną w 2016 roku dla blisko pół tysiąca sportowców z całego kraju. Zawodnicy rywalizowali o medale w takich dyscyplinach jak: łyżwiarstwo szybkie i hokej halowy. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski reprezentowało 3 osoby. Zawodnicy Marcin Dunal i Paweł Dunal oraz trener Remigiusz Woźniak. .

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów

W dniach 09-12 marca 2016 roku w Zakopanem odbyły się IX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Zakopanem. Była to pierwsza część Igrzysk, które były największym wydarzeniem w sportach zimowych dla polskich zawodników z niepełnosprawnością intelektualną w 2016 roku dla blisko pół tysiąca sportowców z całego kraju. Zawodnicy rywalizowali o medale w takich dyscyplinach jak: narciarstwo biegowe i zjazdowe, biegi na rakietach śnieżnych. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski reprezentowało aż 7 osób. .

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów

W dniu 17 stycznia 2014 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się pierwszy etap Świętokrzyskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2014. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” na biegi na rakietach śnieżnych zakwalifikowało się aż sześciu zawodników.

Zawodnicy "SZANSY" zdobyli 11 medali (3 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe) i jedno czwarte miejsce. .

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów

Sekcja Olimpiad Specjalnych "SZANSA" działającej przy Stowarzyszeniu "SZANSA" wzięła czynny udział kolejnym przedsięwzięciu organizacyjnym Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie Olimpiady Specjalne – Polska. W dniach 29.02-03.03.2012 roku w Kielcach i Skarżysku-Kamiennej odbyły się VIII Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2012, w których wzięło udział ponad 370 zawodników z całej Polski i zza granicy. W tym, aż 4 zawodników z niepełnosprawnością intelektualną z Sekcji „SZANSA” działającej przy Stowarzyszeniu „SZANSA”.

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów
Prawa autorskie © Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2012-05-16 (1990 odsłon)

[ Wróć ]
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.wtz.ostrowiec-sw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund