Witajcie na Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej


 Create an Account  

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Galeria zdjęć

Info... o WTZ
. O WTZ...
. Pracownie
. Historia
. Kontakt

Pracownie
. Komputerowa
. Muzykoterapii
. Przyrodnicza
. Rękodzielnictwa
. Plastyczna
. Gospodarstwa Domowego
. Kroju i szycia
. Techniczna
. Modelarska
. Rzeźby i linorytu
. Papieroplastyki
. Hafciarsko-tkacka
. Bukieciarstwa
. Decoupage
. Koralikarstwa


Rehabilitacja, sport ...
. Rehabilitacja
. Zawody sportowe

Własne strony internetowe uczestników
. Marcin Budzeń
. Piotr Datka
. Edwin Fijałkowski
. Kamila Kurek
. Ernest Lipka
. Tomasz Mroczek
. Marcin Solarz
. Tomasz Taborski
. Jerzy Treliński
. Marcin Ziewiec

  
Turnusy rehabilitacyjne i obozy sportowe
Rehabilitacja społeczna
TURNUSY REHABILITACYJNE I OBOZY SPORTOWE

organizowane przez

Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA"
W dniach 14-24 maja 2017 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych w Zakopanem. Zakwaterowani byliśmy w Pensjonacie „MARIA”, a w obozie uczestniczyło 30 niepełnosprawnych zawodników, w tym 6 osób niepełnosprawnych „50+” oraz kadra programowa i wolontariusze.
Obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" - Zakopane 2017 dofinansowany był przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zobacz opis z obozu

Zobacz zdjęcia z turnusu

W dniach 08-18 sierpnia 2016 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych w Zakopanem. W obozie w Pensjonacie „MARIA” uczestniczyło 30 niepełnosprawnych zawodników, w tym 4 osoby niepełnosprawne „50+” oraz kadra programowa i wolontariusze.
Obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" - Zakopane 2016 dofinansowany był przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zobacz opis z obozu

Zobacz zdjęcia z turnusu

W dniach 06-16 lipca 2015 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało kolejny już raz obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych w Zakopanem. W obozie w Pensjonacie „MARIA” uczestniczyło 35 niepełnosprawnych zawodników, w tym osoby niepełnosprawne „50+” oraz 9 opiekunów (kadra programowa i wolontariusze). Obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" - Zakopane 2015 dofinansowany był przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zobacz opis z obozu

Zobacz zdjęcia z turnusu

W dniach 03-13 sierpnia 2014 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych w Zakopanem. W obozie w Pensjonacie „MARIA” uczestniczyło 40 niepełnosprawnych zawodników, w tym osoby niepełnosprawne „50+” oraz 15 opiekunów (kadra programowa i wolontariusze). Obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" - Zakopane 2014 dofinansowany był przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zobacz opis z obozu

Zobacz zdjęcia z turnusu

W dniach 12-22 sierpnia 2013 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych w Zakopanem. W obozie w Pensjonacie „MARIA” uczestniczyło 35 niepełnosprawnych zawodników, w tym 4 osoby niepełnosprawne „50+” oraz 10 opiekunów (kadra programowa i wolontariusze). Obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" - Zakopane 2013 dofinansowany był przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zobacz opis z obozu

Zobacz zdjęcia z turnusu

Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” w dniach 25.06-09.07.2012 było organizatorem dwóch niezależnych turnusów, które odbyły się w tym samym terminie i tym samym miejscu, a mianowicie w Szczyrku CKiR „ORLE GNIAZDO”.

Zobacz opis z turnusu

Zobacz zdjęcia z turnusu

Turnus rehabilitacyjny 2011 w Dźwirzynie
W dniach 9-24 czerwca 2011 roku odbył się turnus rehabilitacyjny w Dźwirzynie organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”.

Zobacz opis z turnusu

Zobacz zdjęcia z turnusu

Turnus rehabilitacyjny 2010 w Dźwirzynie
Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało turnus rehabilitacyjny w Niechorzu w terminie 28.08-11.09.2010 roku.

Zobacz opis z turnusu

Zobacz zdjęcia z turnusu

Turnus rehabilitacyjny 2010 w Dźwirzynie
Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało turnus rehabilitacyjny w Niechorzu w terminie 10-25.06.2010 roku.

Zobacz opis z turnusu

Zobacz zdjęcia z turnusu

Turnus rehabilitacyjny 2007 w Niechorzu
Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało turnus rehabilitacyjny w Niechorzu w terminie 8-21.06.2007 roku.

Zobacz opis z turnusu

Zobacz zdjęcia z turnusu

Turnus rehabilitacyjny 2006 w Niechorzu
W dniach 12-25.06.2006 roku odbył się turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Wypoczynkowym "MARTA" w Niechorzu

Zobacz opis z turnusu

Zobacz zdjęcia z turnusuj

Prawa autorskie © Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2009-10-14 (2873 odsłon)

[ Wróć ]
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.wtz.ostrowiec-sw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund