Witajcie na Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej


 Create an Account  

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Galeria zdjęć

Info... o WTZ
. O WTZ...
. Pracownie
. Historia
. Kontakt

Pracownie
. Komputerowa
. Muzykoterapii
. Przyrodnicza
. Rękodzielnictwa
. Plastyczna
. Gospodarstwa Domowego
. Kroju i szycia
. Techniczna
. Modelarska
. Rzeźby i linorytu
. Papieroplastyki
. Hafciarsko-tkacka
. Bukieciarstwa
. Decoupage
. Koralikarstwa


Rehabilitacja, sport ...
. Rehabilitacja
. Zawody sportowe

Własne strony internetowe uczestników
. Marcin Budzeń
. Piotr Datka
. Edwin Fijałkowski
. Kamila Kurek
. Ernest Lipka
. Tomasz Mroczek
. Marcin Solarz
. Tomasz Taborski
. Jerzy Treliński
. Marcin Ziewiec

  
Bocce
(Sekcja SZANSA)


W 22 kwietnia 2016 roku odbył się Świętokrzyski Turniej Olimpiad Specjalnych w Bocce w Skarżysku-Kamiennej. Klub Olimpiad Specjalnych "SZANSA" działający przy Stowarzyszeniu "SZANSA" reprezentowali Jacek Koza, Wioleta Pych, Norbert Walesic i Katarzyna Wójcicka pod opieką Przemysława Walczyka i Remigiusza Woźniaka.

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów
W dniach 1-3 kwietnia 2016 roku w Kuldidze na Łotwie odbył się 2 Otwarty Międzynarodowy Turniej w Bocce Olimpiad Specjalnych krajów Nadbałtyckich. W turnieju wzięło udział 10 zespołów reprezentujących Polskę, Litwę, Estonię, Ukrainę oraz oczywiście Łotwę. Reprezentacja Olimpiady Specjalne Polska była reprezentowana przez Oddział Regionalny Świętokrzyskie, a dokładniej przez zawodników z Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" Ostrowiec Świętokrzyski. W skład reprezentacji weszli zawodnicy: Jacek Koza, Wioleta Pych, Norbert Walesic, Katarzyna Wójcicka. Trenerem był Przemysław Walczyk, a Kierownikiem Ekipy Remigiusz Woźniak.

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów
W dniu 22 lutego 2013 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” ul. Iłżecka 31 wziął udział w organizowanym Świętokrzyskim Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych oraz IV Świętokrzyskim Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych w Skarżysku-Kamiennej. Organizatorem zawodów był Klub Olimpiad Specjalnych „TORNADO” i Oddział Regionalny - Świętokrzyskie.

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów

W dniu 20 marca 2010 roku w Rzepinie odbył się II Świętokrzyski Turniej Olimpiad Specjalnych w Bocce organizowany przez Sekcję „SPRINTER” z Kałkowa-Godowa.
Obydwa nasze zespoły zdobyły po bardzo ciężkich i emocjonujących pojedynkach pierwsze miejsca i co za tym idzie złote medale podczas dekoracji.

Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodówW dniach 19-20 lutego 2011 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się III Świętokrzyski Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych 2011 organizowany przez Olimpiady Specjalne Polska - Oddział Regionalny Świętokrzyskie oraz Sekcje Olimpiad Specjalnych "Tornado" Skarżysko-Kamienna, "Olimp" Skarżysko-Kamienna.


Zobacz opis z zawodów

Zobacz zdjęcia z zawodów
Historia Sekcji

Prawa autorskie © Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2010-10-09 (2460 odsłon)

[ Wróć ]
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.wtz.ostrowiec-sw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund