Witajcie na Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej


 Create an Account  

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Galeria zdjęć

Info... o WTZ
. O WTZ...
. Pracownie
. Historia
. Kontakt

Pracownie
. Komputerowa
. Muzykoterapii
. Przyrodnicza
. Rękodzielnictwa
. Plastyczna
. Gospodarstwa Domowego
. Kroju i szycia
. Techniczna
. Modelarska
. Rzeźby i linorytu
. Papieroplastyki
. Hafciarsko-tkacka
. Bukieciarstwa
. Decoupage
. Koralikarstwa


Rehabilitacja, sport ...
. Rehabilitacja
. Zawody sportowe

Własne strony internetowe uczestników
. Marcin Budzeń
. Piotr Datka
. Edwin Fijałkowski
. Kamila Kurek
. Ernest Lipka
. Tomasz Mroczek
. Marcin Solarz
. Tomasz Taborski
. Jerzy Treliński
. Marcin Ziewiec

  
Spotkanie Grundtviga w Polsce - część pierwsza
Wysłano dnia 12-05-2015 o godz. 21:13:53
Temat: Grundtvig - European Citizen Today
Grundtvig - European Citizen TodayW dniach 5-9 maja 2015 roku odbyła się pierwsza część spotkania roboczego w Polsce w ramach projektu pt. „EUROPEAN CITIZEN TODAY” - w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga.


W dniu 06 maja 2015 roku podczas się spotkania roboczego w ramach projektu pt. „EUROPEAN CITIZEN TODAY” - w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyły się warsztaty historyczno-turystyczne z Mihaelą Stoenescu z Rumunii. Judyta Jach, Anna Lipka, Marcin Budzeń, Piotr Nowak, Artur Żaczek , Aleksandra Gilewska , Przemek Walczyk oraz Remigiusz Woźniak oprócz zwiedzania Krzemionek Opatowskich oraz Bałtowa mieli możliwość szlifowania języka angielskiego, który jest oficjalnym językiem projektu.

W dniu 07 maja 2015 roku podczas się spotkania roboczego w ramach projektu pt. „EUROPEAN CITIZEN TODAY” - w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyły się warsztaty historyczno-turystyczne z Mihaelą Stoenescu z Rumunii. Tomasz Maj , Tomasz Mroczek , Eliza Sadowska, Marcin Solarz, Norbert Walesic, Marta Walczyk, Piotr Jakubowski oraz Remigiusz Woźniak oprócz zwiedzania Świętego Krzyża oraz Osady Średniowiecznej w Starej Hucie mieli możliwość szlifowania języka angielskiego, który jest oficjalnym językiem projektu.

W dniu 08 maja 2015 roku podczas się spotkania roboczego w ramach projektu pt. European Citizen Today - w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyły się oficjalne spotkania, na których omawiano podsumowanie projektu. Spotkania odbyły się w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" oraz w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W ramach projektu pt. European Citizen Today - w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyło się oficjalne spotkanie z Koordynatorem Grundtviga na województwo świętokrzyskie Zdzisławem Kluskiem. Mihaela Stoenescu z Rumunii i Koordynator projektu z ramienia Stowarzyszenia "SZANSA" Remigiusz Woźniak rozmawiali o odbytej wizycie i o raporcie końcowym, którego napisanie zbliża się wielkimi krokami.Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja z Krzemionek i Bałtowa, Świętym Krzyżu i w Osadzie Średniowiecznej oraz Siedzibie Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim

 
Pokrewne linki
· Więcej o Grundtvig - European Citizen Today
· Napisane przez Szczepan


Najczęściej czytany artykuł o Grundtvig - European Citizen Today:
Konkurs na logo Projektu Grundtvig


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


"Login" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.wtz.ostrowiec-sw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.03 sekund