Witajcie na Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej


 Create an Account  

Aktualności
. Strona główna
. Czytelnia
. Archiwum
. Galeria zdjęć

Info... o WTZ
. O WTZ...
. Pracownie
. Historia
. Kontakt

Pracownie
. Komputerowa
. Muzykoterapii
. Przyrodnicza
. Rękodzielnictwa
. Plastyczna
. Gospodarstwa Domowego
. Kroju i szycia
. Techniczna
. Modelarska
. Rzeźby i linorytu
. Papieroplastyki
. Hafciarsko-tkacka
. Bukieciarstwa
. Decoupage
. Koralikarstwa


Rehabilitacja, sport ...
. Rehabilitacja
. Zawody sportowe

Własne strony internetowe uczestników
. Marcin Budzeń
. Piotr Datka
. Edwin Fijałkowski
. Kamila Kurek
. Ernest Lipka
. Tomasz Mroczek
. Marcin Solarz
. Tomasz Taborski
. Jerzy Treliński
. Marcin Ziewiec

  
SZANSA na Świętokrzyskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych
Wysłano dnia 10-04-2017 o godz. 15:31:27
Temat: Olimpiady Specjalne
Olimpiady SpecjalneW dniu 7 kwietnia 2017 roku na Pływalni w Końskich odbył się Świętokrzyski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych, w którym wzięli udział zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”. „SZANSĘ” reprezentowali: Adrian Chobot, Piotr Datka, Paweł Dulęba, Marcin Dunal, Łukasz Michalski pod opieką Tomasz Przybysławskiego, Przemysława Walczyka i Remigiusza Woźniaka.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja

25 metrów stylem dowolnym:
Piotr Datka z czasem 00:46,35 zajął I miejsce i zdobył złoty medal w grupie 3
Adrian Chobot z czasem 00:46,37 zajął II miejsce i zdobył srebrny medal w grupie 3
Paweł Dulęba z czasem 00:51,93 zajął IV miejsce w grupie 3
Marcin Dunal z czasem 00:24,48 zajął V miejsce w grupie 5
Łukasz Michalski z czasem 00:40,73 zajął VI miejsce w grupie 4

50 metrów stylem dowolnym:
Piotr Datka z czasem 01:48,64 zajął I miejsce i zdobył złoty medal w grupie 12
Adrian Chobot z czasem 01:48,67 zajął II miejsce i zdobył srebrny medal w grupie 12
Paweł Dulęba z czasem 01:56,14 zajął IV w grupie 12

Sztafeta 4 x 25 metrów stylem dowolnym w składzie Piotr Datka, Adrian Chobot, Paweł Dulęba, Marcin Dunal zajęła III miejsce i zdobyła brązowy medal uzyskując czas 02:46,21.

 
Pokrewne linki
· Więcej o Olimpiady Specjalne
· Napisane przez Taborecik


Najczęściej czytany artykuł o Olimpiady Specjalne:
Sekcja SZANSA na turnieju w tenisa stołowego w Opatowie


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 2


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomych


"Login" | Logowanie/Założenie konta | 0 komentarze
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
Zastrzegamy sobie prawo do treści publikowanych na tej stronie, kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione.
© 2005 www.wtz.ostrowiec-sw.pl
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.03 sekund