Przekaż 1% dla SZANSY
Data: 30-12-2017 o godz. 09:00:00
Temat: Olimpiady Specjalne


Klub Olimpiad Specjalnych "SZANSA" działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" w Ostrowcu Świętokrzyskim to jednostka organizacyjna Olimpiady Specjalne Polska. Jest to organizacja pożytku publicznego wspierająca rozwój aktywności fizycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poprzez swoje działania umożliwia członkom i zawodnikom Olimpiad Specjalnych bezpłatny udział w całorocznym cyklu treningów i zawodów sportowych w całym szeregu dyscyplin olimpijskich.

Celem Olimpiad Specjalnych Polska są również działania na rzecz zwiększenia świadomości społecznej i pogłębienia wiedzy na temat możliwości osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Aby wspomóc działalność Klubu "SZANSA" Ostrowiec Świętokrzyski poprzez przekazanie na naszą działalność 1% należnego podatku dochodowego wystarczy w odpowiednie rubryki PIT wpisać:

nr KRS: 0000190280,
zadeklarowaną kwotę (1% podatku)
i aby wpłata trafiła do naszego Klubu SZANSA" w polu „Szczegółowy cel wpłaty 1%” należy umieścić wpis: Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie - SZANSA Ostrowiec.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą kwotę przekazaną na rzecz zawodników z naszego Klubu "SZANSA"!Artykuł jest z Strona Stowarzyszenia SZANSA oraz Warsztatu Terapii Zajeciowej
http://www.wtz.ostrowiec-sw.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.wtz.ostrowiec-sw.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=986