Przekaż 1,5% dla SZANSY

Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” w Ostrowcu Świętokrzyskim to jednostka organizacyjna Olimpiady Specjalne Polska. Jest to organizacja pożytku publicznego wspierająca rozwój aktywności fizycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poprzez swoje działania umożliwia członkom i zawodnikom Olimpiad Specjalnych bezpłatny udział w całorocznym cyklu treningów i zawodów sportowych w całym szeregu dyscyplin olimpijskich.

Celem Olimpiad Specjalnych Polska są również działania na rzecz zwiększenia świadomości społecznej i pogłębienia wiedzy na temat możliwości osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Aby wspomóc działalność Klubu „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski poprzez przekazanie na naszą działalność 1,5% należnego podatku dochodowego wystarczy w odpowiednie rubryki PIT wpisać:

nr KRS: 0000190280,
zadeklarowaną kwotę (1,5% podatku)
i aby wpłata trafiła do naszego Klubu SZANSA” w polu „Szczegółowy cel wpłaty 1,5%” należy umieścić wpis: Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie – SZANSA Ostrowiec.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą kwotę przekazaną na rzecz zawodników z naszego Klubu „SZANSA”!

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂