• 1,5% dla Klubu SZANSY

Klub Olimpiad Specjalnych SZANSA 2014 rok

Przedstawiamy informacje o imprezach i zawodach, w których udział wzięli zawodnicy, trenerzy, działacze Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działającym przy Stowarzyszeniu Na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” ul. Żabia 31 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

14.11.2014 – Ostrowiec Świętokrzyski

14 listopada 2014 roku zawodnicy z Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działającego przy Stowarzyszeniu „SZANSA” rozpoczęła treningi w nowej dyscyplinie – Judo pod czujnym okiem trenera Waldemara Wiewóry, który wraz z zawodnikami UMKS Ostrowia prezentują zasady treningu i techniki walki Judo.

W treningu wzięli udział Paweł Dunal, Marcin Dunal, Robert Kozłowski, Maciej Skrobisz, Paweł Kwiecień, Artura Żaczek, Damian Przygoda (zawodnik w trakcie przejścia do Klubu OS „SZANSa” z Klubu OS „RYWAL”) oraz Przewodniczący Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Remigiusz Woźniak.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym galerii zdjęć z treningu.

10.03.2014 – – Ostrowiec Świętokrzyski

W dniach 23-26 sierpnia 2014 roku odbyły się X Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy podczas, których zawodnicy Olimpiad Specjalnych z Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działającym przy Stowarzyszeniu „SZANSA” nie tylko zdobywali medale w swoich konkurencjach, ale również brali udział w Programie Zdrowi Sportowcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym opisem oraz odwiedzenia galerii zdjęć.

17.10.2014 – Zagnańsk

W dniu 17 października 2014 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” oficjalnie wzięła udział w Świętokrzyskim Turnieju Badmintonie Olimpiad Specjalnych

Drużyna Klubu „SZANSA” wystąpiła w składzie: Marcin Duna, Paweł Dunal, Monika Jankowska, Daria Klimczak.

Trenerzy: Tomasz Przybysławski i Remigiusz Woźniak.

Wyniki zawodników „SZANSY” Marcin Dunal – zajął I miejsce i zdobył złoty medal, Paweł Dunal – zajął I miejsce i zdobył złoty medal, Monika Jankowska – zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal, Daria Klimczak – zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal, Paweł Dunal – zajął II miejsce i zdobył srebrny medal.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym opisem z zawodów oraz odwiedzenia galerii zdjęć z zawodów.

23-26.08.2014- Bydgoszcz

W dniach 23-26 sierpnia 2014 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” oficjalnie wzięła udział w X Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy.

Drużyna Klubu „SZANSA” wystąpiła w składzie: Dominika Grześkiewicz, Paweł Menducki, Milena Szwagierczak, Marcin Dunal.

Wyniki zawodników „SZANSY”
Dominika Grześkiewicz – bieg na 200 metrów – złoty medal (uzyskany czas 00:41,16) – poprawiony rekord życiowy, pchnięcie kulą – brązowy medal (uzyskana odległość 4,80 m) – poprawiony rekord życiowy, sztafeta 4×100 metrów – srebrny medal, Paweł Menducki – bieg na 200 metrów, 6 miejsce (uzyskany czas 00:30,89) skok w dal – srebrny medal (uzyskana odległość 4,22 m) – poprawiony rekord życiowy, sztafeta 4×100 metrów – srebrny medal, Milena Szwagierczak – bowling, gra pojedyncza – złoty medal (uzyskany wynik 162,0 pkt.) – poprawiony rekord życiowy, gra podwójna – brązowy medal (uzyskany wynik 192,0 pkt.), Marcin Dunal – wyciskanie leżąc – srebrny medal (uzyskany wynik 75,0 kg.) – poprawiony rekord życiowy, martwy ciąg – złoty medal (uzyskany wynik 162,5 kg.) – poprawiony rekord życiowy, dwubój siłowy – złoty medal (uzyskany wynik 237,50 kg.) – poprawiony rekord życiowy

06.06.2014 – Skarżysko-Kamienne

W dniu 6 czerwca 2014 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” oficjalnie wzięła udział w Świętokrzyskim Mityngu w Jeździe Szybkiej na Wrotkach Olimpiad Specjalnych

Drużyna Klubu „SZANSA” wystąpiła w składzie: Robert Kozłowski, Krzysztof Kaczmarski, Daria Klimczak, Paweł Menducki, Marcin Dunal, Paweł Dunal.

Trenerzy: Tomasz Przybysławski, Remigiusz Woźniak, Piotr Jakubowski.

Wyniki zawodników „SZANSY” …

23.05.2014 – Skarżysko-Kamienne

W dniu 23 maja 2014 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” oficjalnie wzięła udział w XIV Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, który odbył się w czasie Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej w Olimpiadach Specjalnych.

Drużyna Klubu „SZANSA” wystąpiła w składzie: Dunal Paweł, Dunal Marcin, Kaczmarski Krzysztof, Kozłowski Robert, Menducki Paweł, Sikorski Łukasz, Taborski Jacek oraz Szwagierczak Milena, Zapalska Ewa.

Wyniki zawodników „SZANSY” zajęła 4 miejsce.

212.04.2014 – Suchedniów

dniu 12 kwietnia 2014 roku w Suchedniowie odbył się Regionalny Zjazd Delegatów Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie. Wybrany został nowy Komitet Regionalny, Komisja Rewizyjna oraz Delegaci na Krajowy Zjazd Stowarzyszenia. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” reprezentowali jako Delegaci Tomasz Przybysławski i Remigiusz Woźniak, który został członkiem nowo wybranego Komitetu Regionalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym galerii zdjęć z wyborów.

04-14.03.2014 – Zakopane

W dniach 04-14 marca 2014 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” oficjalnie wzięła udział w zimowym obóze przygotowawczy oraz ogólnopolskie zimowe zawody Olimpiad Specjalnych.

Drużyna Klubu „SZANSA” wystąpiła w składzie: Marcin Dunal, Paweł Dunal, Paweł Menducki.

Komitet Organizacyjn Zawodów: Tomasz Taborski (Komisja Promocji), Tomasz Przybysławski (Kierownik Ekipy Świętokrzyskiej), Remigiusz Woźniak (Komisja Promocji), Piotr Jakubowski (Komisja Sportu), Anita Artykiewicz-Woźniak (Komisja Służb Wspierających).