#gaszynchallenge

Dziękujemy za nominację Warsztat Terapii Zajęciowej w Śmiechowicach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Jędrzejowie oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyski.
Wyzwanie przyjmujemy!!! Pomagamy Zosi.

Zasady są proste wystarczy wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów, nagrać film i umieścić na Facebook’u. Jeżeli nominowani nie wykonają zadania wpłacają na konto chorej Zosi 10 zł, jeżeli zadanie zostanie wykonane 5?. Instytucje/osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i wskazanie kolejnych nominacji.

Zasady można łamać, co wiąże się z wpłatą 10 zł i więcej ???

Wpłat dokonujemy na skarbonkę www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Do wykonania zadania nominujemy:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim
Warsztat Terapii Zajęciowej os. Pułanki 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zespół Szkół Specjalnych W Ostrowcu Św

Zachęcamy do pomocy chorej Zosi.

#gaszynchallengeDziękujemy za nominację Warsztat Terapii Zajęciowej w Śmiechowicach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Jędrzejowie oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyski.Wyzwanie przyjmujemy!!! Pomagamy Zosi.Zasady są proste wystarczy wykonać ? pompek lub 10 przysiadów, nagrać film i umieścić na Facebook’u. Jeżeli nominowani nie wykonają zadania wpłacają na konto chorej Zosi ? zł, jeżeli zadanie zostanie wykonane 5️⃣ zł ?. Instytucje/osoby nominowane mają 4️⃣8️⃣ godzin na wykonanie zadania i wskazanie kolejnych nominacji.Zasady można łamać, co wiąże się z wpłatą ? zł i więcej ???Wpłat dokonujemy na skarbonkę https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosiaDo wykonania zadania nominujemy:Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimWarsztat Terapii Zajęciowej os. Pułanki 10 w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimZespół Szkół Specjalnych W Ostrowcu ŚwZachęcamy do pomocy chorej Zosi.

Opublikowany przez Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "Szansa" Wtorek, 23 czerwca 2020

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂