MISTRZ powrócił do domu !!! – pierwsza konferencja prasowa

W dniu 7 lutego 2013 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej ul. Iłżecka 31 odbyła się konferencja prasowa Pawła Menduckiego z Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski działającym przy Stowarzyszeniu „SZANSA” reprezentującego Polskę na X Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w PyeongChang 2013.

Paweł Menducki był obecny ze swoimi rodzicami Panią Barbarą Menducką i Zbigniewem Menduckim.

Obecna była Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim Pani Barbara Cudzik, Prezes Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” Pan Mieczysław Libuda, Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej ul. Iłżecka 31 Pan Robert Rogala oraz Przewodniczący Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Pan Remigiusz Woźniak.

W obecności mediów Paweł zaprezentował swoje medale i opowiedział o wyjeździe. Na specjalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej (przygotowanej przez Jerzego Trelińskiego podczas zajęć terapeutycznych w WTZ) przedstawiona została Droga Pawła Menduckiego po medale X Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w PyeongChang w Korei Południowej 2013. Na zakończenie były odpowiedzi na pytania, wywiady i pamiątkowe zdjęcia.

Po konferencji na salę rehabilitacyjną przyszli wszyscy uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej i Paweł mógł z dumą zaprezentować swoje medale, za które otrzymał ogromne brawa, gratulacje.

Notatka: Zapraszamy do naszej Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja z przebiegu Konferencji Prasowej w obiektywie Piotra Jakubowskiego.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂