Serduszka opróżnione

Wiele czasu minęło od podobnego wpisu ale my nie zapominamy

Stowarzyszenie „SZANSA” od lat prowadzi działania proekologiczne polegające m.in na zbieraniu plastikowych nakrętek. Zgodnie z umową z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski odbieramy na bieżąco plastikowe nakrętki, które są wsypywane przez mieszkańców naszego miasta do specjalnie przygotowanych pojemników – „serc” rozstawionych na terenie naszego miasta.

Dziękujemy Panu Radnemu Rady Miasta Arturowi Zawadzkiemu za użyczenie serca przez siebie wykonanego- do którego zbierane są nakrętki na Osiedlu Gutwin. Dziękujemy władzom miasta za zaufanie i wszystkim tym, którzy do „serc” tych wsypują zebrane przez siebie nakrętki. Korzyść jest podwójna: nie trafią one na wysypisko śmieci, a dochód z ich sprzedaży posłuży jako dofinansowanie do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych uczestników zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej „SZANSA”.

Zachęcamy jeszcze raz wszystkich do tego, aby te nakrętki trafiały do tych właśnie „serc”. Ze swojej strony zobowiązujemy się do systematycznego ich opróżniania i utrzymania tych miejsc w czystości. Należy dodać, że można również do Nas dzwonić po numer telefonu 606748607 w celu odbioru nakrętek lub metalowych puszek lub zostawiać te surowce w naszej siedzibie pod adresem ul. Żabia 31 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂