• 1,5% dla Klubu SZANSY

Spotkanie Grundtviga w Polsce – część pierwsza

W dniach 5-9 maja 2015 roku odbyła się pierwsza część spotkania roboczego w Polsce w ramach projektu pt. „EUROPEAN CITIZEN TODAY” – w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga.

W dniu 06 maja 2015 roku podczas się spotkania roboczego w ramach projektu pt. „EUROPEAN CITIZEN TODAY” – w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyły się warsztaty historyczno-turystyczne z Mihaelą Stoenescu z Rumunii. Judyta Jach, Anna Lipka, Marcin Budzeń, Piotr Nowak, Artur Żaczek , Aleksandra Gilewska , Przemek Walczyk oraz Remigiusz Woźniak oprócz zwiedzania Krzemionek Opatowskich oraz Bałtowa mieli możliwość szlifowania języka angielskiego, który jest oficjalnym językiem projektu.

W dniu 07 maja 2015 roku podczas się spotkania roboczego w ramach projektu pt. „EUROPEAN CITIZEN TODAY” – w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyły się warsztaty historyczno-turystyczne z Mihaelą Stoenescu z Rumunii. Tomasz Maj , Tomasz Mroczek , Eliza Sadowska, Marcin Solarz, Norbert Walesic, Marta Walczyk, Piotr Jakubowski oraz Remigiusz Woźniak oprócz zwiedzania Świętego Krzyża oraz Osady Średniowiecznej w Starej Hucie mieli możliwość szlifowania języka angielskiego, który jest oficjalnym językiem projektu.

W dniu 08 maja 2015 roku podczas się spotkania roboczego w ramach projektu pt. European Citizen Today – w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyły się oficjalne spotkania, na których omawiano podsumowanie projektu. Spotkania odbyły się w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” oraz w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W ramach projektu pt. European Citizen Today – w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” – Grundtvig, akcja Projekty Partnerskie Grundtviga odbyło się oficjalne spotkanie z Koordynatorem Grundtviga na województwo świętokrzyskie Zdzisławem Kluskiem. Mihaela Stoenescu z Rumunii i Koordynator projektu z ramienia Stowarzyszenia „SZANSA” Remigiusz Woźniak rozmawiali o odbytej wizycie i o raporcie końcowym, którego napisanie zbliża się wielkimi krokami.

Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja z Krzemionek i Bałtowa, Świętym Krzyżu i w Osadzie Średniowiecznej oraz Siedzibie Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂