Srebrna SZANSA podczas Pucharu Gór Świętokrzyskich w Masłowie

W dniu 13 października 2018 roku w Masłowie odbył się „Puchar Gór Świętokrzyskich” zorganizowany przez TS „Sokół” Kielce. Do udziału w tej imprezie została zaproszona „SZANSA”, która wystawiła drużynę piłkarską oraz drużynę w boccie.

W ramach imprezy odbył się turniej w piłkę nożną halową. Ostatecznie zespół WTZ „SZANSA” zajął II miejsce, a wyniki wyglądały następująco:
TS „SOKÓŁ” – WTZ Gnojno 8:2
TS „SOKÓŁ” – WTZ „SZANSA” 3:1
WTZ „SZANSA” – WTZ Gnojno 18:2

Drużyna piłkarska WTZ „SZANSA” była reprezentowana przez Marcina Dunala, Pawła Dunala, Pawła Menduckiego, Konrada Dębniaka, Roberta Gołysia, Roberta Kozłowskiego, Macieja Skrobisza i Krzystzofa Stana pod okiem trenerów Tomasza Przybysławskiego i Remigiusza Woźniaka.

Odbył się również pokazowy mecz w boccie. W debiucie w tej coraz popularniejszej dyscyplinie WTZ „SZANSA” zajął II miejsce pokonując ŚDS Kielce 6:3 oraz przegrywając w dogrywce z WTZ Gnojno 6:5. Drużynę w składzie Anna Lipka, Małgorzata Piotrowska, Tomasz Taborski oraz Łukasz Tyrała przygotowały Anita Artykiewicz-Woźniak oraz Marta Walczyk

Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz Reprezentacji Polski+35 z MSS Klonówka Masłów, który zakończył się wynikiem 6:5.

Podczas uroczystego zakończenia każdy zawodnik otrzymał okolicznościową statuetkę, a dla najlepszych przygotowane zostały puchary.

Za naszymi drużynami pojechała do Masłowa grupa uczestników jako kibice. Dzięki temu nasi zawodnicy grając w piłkę jak i boccie czuli się jak u siebie. Pod czujnym okiem Anny Zielińskiej do Masłowa pojechali kibicować Łukasz Karbowniczek, Aleksander Komornicki, Paweł Kwiecień, Anna Masłoń, Łukasz Pasternak, Łukasz Michalski, Milena Szwagierczak, Jacek Taborski, Norbert Walesic oraz Marcin Ziewiec.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂