SZANSA na Regionalnym Zjeździe Delegatów – Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie

W dniu 30 czerwca 2018 roku w Jędrzejowie odbył się Regionalny Zjazd Delegatów Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Polska – Świętokrzyskie. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” reprezentowali Marta Walczyk i Remigiusz Woźniak.

Podczas Zjazdu zostały wybrane nowe władze i przedstawiciele na Krajowy Zjazd Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne – Polska.

W trakcie Zjazdu Remigiusz Woźniak jako administrator, Członek Komitetu Regionalnego przedstawił sprawozdanie z współpracy z mediami, sponsorami i instytucjami wspierającymi.

Marta Walczyk miała zaszczyt pracować w Komisji Skrutacyjnej, która była odpowiedzialna za przeprowadzenie wyborów i zliczenia głosów.

Miło jest nam poinformować, że Remigiusz Woźniak, przewodniczący Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” został wybrany trzecią kadencję z rzędu do Komitetu Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Oddział Regionalny Świętokrzyskie.

Remigiusz Woźniak został również wybrany Delegatem na Krajowy Zjazd Olimpiady Specjalne – Polska, gdzie będzie w raz z innymi delegatami będzie reprezentował Oddział Regionalny Świętokrzyskie.

Dla wszystkich, którzy nie mogli brać udziału w Regionalnym Zjeździe Delegatów Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Polska – Świętokrzyskie na koncie @olimpiadyspecjalneswietokrzyskie na Facebook prowadzona była relacja na żywo z przebiegu wyborów.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂