SZANSA na zawodach w piłkę nożną w Starachowicach

29 maja 2018 roku odbył się Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Starachowicach. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu „SZANSA” postanowił wystawić dwie drużyny: męską i żeńską.

Po uroczystym rozpoczęciu zawodów odbyły się gry obserwowane, które miały na celu podział na odpowiednie grupy sprawnościowe – powiedział Remigiusz Woźniak, Kierownik Ekipy – W meczach finałowych w grupie męskiej „SZANSA” zmierzyła się z drużyną gospodarzy „ARKA” Starachowice oraz „NIEPOKONANI” Sandomierz. Natomiast w grupie żeńskiej „SZANSA” walczyła z „GROM” Busko-Zdrój oraz „STRZAŁA” Jędrzejów.

Mecze były bardzo zacięte, a wysoka temperatura nie ułatwiała zadania. Zarówno drużyna męska jak i żeńska wygrała jeden mecz i jeden przegrała. To pozwoliło na zdobycie drugiego miejsca i wywalczenie srebrnych medali.

Teraz już wszyscy z niecierpliwością oczekują wyjazdu do Katowic na XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, gdzie przypomnijmy, że „SZANSA” będzie miała aż 14 reprezentantów, 11 zawodników i 3 trenerów, a na uroczystą ceremonię rozpoczęcia do katowickiego „SPODKA” wybiera się 100 osobowa reprezentacja kibiców.

Drużyna męska wystąpiła w składzie: Dębniak Konrad, Dunal Marcin, Dunal Paweł, Kozłowski Robert, Kwiecień Paweł, Menducki Paweł, Karbowniczek Łukasz, Skrobisz Maciej, Stan Krzysztof. Trenerem był Walczyk Przemysław.

Drużyna żeńska wystąpiła w składzie: Grześkiewicz Dominika, Wójcicka Katarzyna, Szwagierczak Milena, Piotrowska Małgorzata, Skoros Małgorzata, Masłoń Anna, Malicka Karolina. Trenerem był Przybysławski Tomasz
Kierownikiem Ekipy był Woźniak Remigiusz

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂