SZANSA podczas IV Plebiscytu na Sportowca i Trenera 2018 roku

31.01.2019 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej „KSZO” przy ul. Świętokrzyskiej odbył się IV Plebiscyt na Sportowca i Trenera 2018 roku. Wśród sportowców i trenerów wyróżniono kolejny raz sportowców i trenerów Olimpiad Specjalnych, w tym oczywiście z „SZANSY”.

Miło jest nam poinformować, że sportowcem roku 2018 Olimpiad Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim została zawodniczka Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Milena Szwagierczak, a trenerem roku 2018 został Przemysław Walczyk z Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA”.

Zaszczytne II miejsce zajął również zawodnik Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” Robert Gołyś.

W tej kategorii wyróżnienia z Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” otrzymali również: Piotr Datka, Marcin Dunal, Paweł Dunal, Grzegorz Dwojak, Krzysztof Stan, Norbert Walesic, Marcin Ziewiec.

Wśród publiczności na trybunach zasiadło wielu zawodników z „SZANSY” wraz ze swoimi rodzicami. Takiej okazji do oglądania swoich podopiecznych nie mógł przepuścić Kierownik Robert Rogala, który wraz z innymi zaproszonymi gośćmi obserwował nagrodzonych sportowców i ich trenerów.

Po raz pierwszy podczas transmisji z gali organizatorzy wprowadzili studio, w którym zaproszeni goście wypowiadali się na dany temat. Miło nam, że Remigiusz Woźniak był zaproszony jako ekspert Olimpiad Specjalnych.

Dziękujemy organizatorom za to, że kolejny raz mogliśmy przeżywać te wspaniałe chwile.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂