SZANSA w Murzasichle

W dniach 9-13 stycznia 2012 roku Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało wyjazd sportowo-turystyczno-rekreacyjny do Murzasichle. Tym razem oprócz uczestników i opiekunów z Warsztatu Terapii Zajęciowej możliwość wyjazdu mieli rodzicie i opiekunowie prawni uczestników WTZ.

Grupa, która udała się na wyjazd podzielona została na dwa „obozy” narciarski i rekreacyjny.

Za narciarski odpowiedzialny był Remigiusz Woźniak, natomiast za rekreacyjny Robert Rogala.

Narciarze z „SZANSY”, a trzeba podkreślić, że to już 8 uczestników szlifowali swoje umiejętności w Kompleksie Narciarskim Murzasichle, gdzie spędziliśmy dwa fantastyczne dopołudnia. Zaawansowani zawodnicy mogli popołudniami skorzystać ze Stacji Narciarskich Kotelnica i w Jurgowie.

W tym samym czasie pozostali mieli możliwość skorzystania ze snowtubingu, czyli zjazdu na specjalnych oponach po wyznaczonym torze.

Wszyscy skorzystali z możliwości wyjazdu kolejką na Szczyt Gubałówki, czyli jednego z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc w Zakopanem, potem wszyscy wraz ze swoimi opiekunami skorzystali z możliwości spaceru po Zakopanem, a w szczególności po Krupówkach. Tego samego dnia wszystkie chętne osoby mogły skorzystać z basenów termalnych Szaflarach, w których skorzystaliśmy m.in. z biczy wodnych, ławek do masażu wodnego i leżanek i ławek do masażu powietrznego.

Notatka:
Zapraszamy do fotorelacji w Galerii Zdjęć Autorami zdjęć są Tomasz Taborski, Marcin Budzeń, Marcin Ziewiec, Przemysław Walczyk, Remigiusz Woźniak.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂