SZANSA zadebiutowała na MOSiR Gutwin Run 2019

 

 

 

 

 

W dniu 12 maja 2019 roku członkowie zrzeszeni w Stowarzyszenie „SZANSA” oficjalnie zadebiutowali i wzięli udział w VII MosirGutwinRun.

Po akcji promocyjnej wśród członków stowarzyszenia do imprezy organizowanej przez MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski zgłosiło się aż 32 osoby (uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”, ich rodzice, pracownicy, a także pozostali członkowie Stowarzyszenia „SZANSA”).

Po treningach Nordic Walking, które są prowadzone w WTZ od kilku lat postanowiono, że wszystkie osoby chętne, które są w stanie przejść odcinek 5 km w odpowiednim tempie. Okazało się, że wszyscy uczestnicy, którzy stanęli na starcie pokonali wybrane przez siebie trasy, ale widać również jak dużo jeszcze pracy przed nami.

Dziękujemy organizatorom i wszystkim biegaczom za miłe słowa i ciepłe przywitanie oraz kibicowanie na trasie.

Do zobaczenia 2 czerwca na Gutwinie.

Z tego względu, że jest mierzony czas i to mierzony jest elektronicznie, więc jest rywalizacja sportowa, a jeśli jest rywalizacja sportowa, to podajemy poniżej wyniki uzyskane przez „SZANSĘ”

Bieg na 10 km – wystartowały 4 osoby

  1. Krzysztof Stan (kat. 16) 00:53:32
  2. Remigiusz Woźniak (M-40) 00:56:02
  3. Mieczysław Matus (M-60) 00:57:27
  4. Przemysław Walczyk (kat. M-30) 01:07:17

Bieg na 5 km – wystartowały 2 osoby

  1. Krzysztof Stan (kat. 16) 00:27:35
  2. Maciej Skrobisz (kat. 40) 00:42:16

Marsz na 5 km Nordic Walking – wystartowały 24 osoby:

  1. Konrad Dębniak (kat. 16) 00:42:59
  2. Łukasz Pasternak (kat. 16) 00:52:02
  3. Dominika Grześkiewicz (kat K-II) 00:52:20
  4. Wioleta Pych (kat K-II) 00:52:43
  5. Marta Walczyk (kat K-III) 00:52:45
  6. Marzena Barańska (kat K-III) 00:52:51
  7. Halina Artykiewicz (kat K-III) 00:53:03
  8. Anita Artykiewicz-Woźniak (kat K-III) 00:53:03
  9. Barbara Kaczor (kat K-III) 00:53:08
  10. Anna Masłoń (kat K-III) 00:54:32
  11. Ewa Masłoń (kat K-III) 00:54:33
  12. Jacek Koza (kat M-40) 00:56:06
  13. Monika Gołasa (kat K-III) 00:56:10
  14. Daria Bruszewska (kat K-III) 00:56:17
  15. Pamela Bruszewska (kat K-II) 00:56:19
  16. Edyta Tyrała (kat K-III) 00:57:00
  17. Łukasz Tyrała (kat M-16) 00:57:00
  18. Aleksandra Kaczor (kat K-II) 00:57:06
  19. Monika Rybak (kat K-III) 00:57:09
  20. Łukasz Sikorski (kat M-30) 01:06:17
  21. Małgorzata Piotrowska (kat K-II) 01:06:26
  22. Norbert Matus (kat M-30) 01:06:27
  23. Katarzyna Sikorska (kat K-III) 01:09:15
  24. Jolanta Sikorska (kat K-III) 01:09:19

Wyniki i opis imprezy na www.ostrowiecbiega.pl

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Brak możliwości komentowania.

  • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
    Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

    Stowarzyszenie „SZANSA”

    ul. Żabia 31

    27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

    Dziękujemy 🙂