Turniej o „Puchar Bartka”

W dniu 26 października 2019 roku drużyna WTZ „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski wzięła udział w turnieju w piłkę nożną o „Puchar Bartka”, który odbył się w Zagnańsku, a organizatorem było Towarzystwo Sportowe „SOKÓŁ” Kielce.

Turniej był podzielony na trzy mini turnieje. W zawodach uczestniczyły zespoły osób niepełnosprawnych: WTZ „SZANSA” Ostrowiec, DPS Ojców i TS Sokół Kielce. Równolegle rywalizowały drużyny +35: Wit-Rood Antwerpia, Reprezentacja Polski oraz Reprezentacja Gminy Zagnańsk. W osobnej grupie rywalizowały również zespoły piłkarskie dziewczynek z TS Połaniec i KSP Kielce.

Cieszymy się, że kolejny raz zostaliśmy zaproszeni na turniej organizowany przez TS „SOKÓŁ”, ponieważ takie turnieje uczą naszych zawodników zarówno taktyki jak i podejścia do kolejnych spotkań, kolejnych turniejów. Tym razem chłopaki obserwowali i wzorowali się na reprezentantach Polski 35+, którego mecz oglądali tuż przed swoim spotkaniem.

Drużyna WTZ „SZANSA” po bardzo dobrych meczach zajęła II miejsce. W pierwszym meczu wygrała 6:0 z DPS Ojców, w drugim przegrała 0:3 z TS Sokół Kielce.

Bardzo fajnym i miłym aspektem były spotkania młodych adeptów futbolu, dziewczynek z TS Połaniec i KSP Kielce. Widać było, że spędzają dużo czasu na treningach, a trenerzy poświęcają im wiele czasu i dzięki temu mecze były naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

WTZ „SZANSA” reprezentowali: Jacek Taborski, Paweł Dunal, Marcin Dunal, Konrad Dębniak, Krzysztof Stan, Damian Przygoda, Grzegorz Dwojak. Trenerami byli Przemysław Walczyk i Remigiusz Woźniak.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂