WTZ SZANSA na festynie – Na Gutwinie fajnie jest

W dniu 27.08.2017 roku Stowarzyszenie „SZANSA” brało udział w festynie pn ” Na Gutwinie fajnie jest”. Festyn ten przełożony został z dnia 20.08 na dzień dzisiejszy ze względu na złe warunki atmosferyczne panujące wtedy. Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy naszym Stowarzyszeniu wystawił stoisko z pracami wykonanymi przez naszych podopiecznych- należy dodać, że prace te cieszyły się powodzeniem wśród osób biorących udział w festynie.

Oprócz tego odwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się z techniką tkania gobelinów, która prezentowana była przez Pana Tomasza Taborskiego i Jerzego Trelińskiego.

W obsłudze naszego stoiska pomagali również wolontariusze z 01 /WDH/PSP7 „CAELI” w osobach Aleksandra Rogala, Lena Król, Agnieszka Serwinowska.

Ze strony warsztatu stanowisko obsługiwane było przez pracowników: Agnieszka Borcuch, Przemysław Walczyk, Marta Walczyk i Robert Rogala.

Dziękujemy również Panu Ernestowi Lewińskiemu, który pomógł nam w przygotowaniu stoiska obrazującego naszą działalność.

Dziękujemy za zaproszenie na festyn i polecamy się na przyszłość, a wszystkie te osoby które były nie zdecydowane i nie udało się im w dniu dzisiejszym nabyć naszych prac zapraszamy do naszej placówki ul. Żabia 31 w Ostrowcu Św. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.

Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂