Zaproszenie na wystawę prac uczestników WTZ w Muzeum Historyczno-Archeologicznym

Jest nam bardzo miło poinformować, że od 9 listopada do 5 grudnia 2012 roku Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” i Muzeum Historyczno-Archeologiczne zapraszają na wystawę prac plastycznych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA”.

Zapraszamy do fotorelacji w Galerii Zdjęć, gdzie można zobaczyć jak artyści pracowali podczas „OPEN-AIR ŚWIĘTOKRZYSKIE 2012”

Na wystawie będzie można obejrzeć kilkadziesiąt prac plastycznych w różnych technikach malarskich, które powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy podczas spotkań plenerowych. Plenery odbywały się w najbardziej urokliwych zakątkach powiatu ostrowieckiego, między innymi w Bałtowie i ruinach dawnej walcowni w Nietulisku.

Wszystkie prace plastyczne prezentowane w Muzeum są wynikiem uczestnictwa uczestników WTZ w cyklu plenerowym „OPEN-AIR ŚWIĘTOKRZYSKIE 2012”, organizowanym przez Stowarzyszenie „SZANSA” w ramach projektu Rehabilitacja Osób Niepełnosprawnych Poprzez Sztukę „OPEN-AIR ŚWIĘTOKRZYSKIE 2012”.

Wystawa to pierwsze takie wspólne przedsięwzięcie Muzeum Historyczno-Archeologicznego oraz Stowarzyszenia na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”.

Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Ostrowieckiego, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂