ZMAGANIA SPORTOWE SZANSY

W dniu 26.09.2015 roku Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało imprezę „ZMAGANIA SPORTOWE”. W imprezie wzięli udział członkowie stowarzyszenia, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej ul. Żabia 31 wraz z rodzicami oraz pracownicy.

Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” dofinansowana przez Starostwo Powiatowe/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Stowarzyszenie „SZANSA” od początku integruje i angażuje w imprezy osoby niepełnosprawne, ich rodziców i opiekunów, kadrę Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Przygotowania do imprezy trwały od dłuższego czasu i nastawione były na imprezę plenerową na terenie trawiastym wokół budynku, w którym Stowarzyszenie „SZANSA” prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej. Niestety pogoda sprawiła deszczową niespodziankę i w ostatniej chwili trzeba było szybko zmienić imprezę plenerową na imprezę wewnątrz budynku. Po szybkich konsultacjach osób prowadzących poszczególne dyscypliny powstał nowy plan.

Ostatecznie rywalizacje odbywały się w następujących konkurencjach: tenis stołowy, bocce, rzuty do celu, chińczyk, warcaby oraz jenga, czyli gra w drewniane klocki.

Dla wszystkich był zapewniony gorący grillowy posiłek, słodki poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje, a imprezę zakończyła wspólna dyskoteka dla wszystkich.

Imprezę zakończyło wręczanie medali, dyplomów i nagród dla zwycięzców poszczególnych dyscyplin oraz medali uczestnictwa i dyplomów dla wszystkich uczestników „ZMAGAŃ SPORTOWYCH”.

Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja w obiektywie Tomasza Przybysławskiego, Tomasza Taborskiego, Przemysława Walczyka i Remigiusza Woźniaka.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂