SZANSA na Konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym

W dniu 11 maja 2016 roku w Starostwie Powiatu Ostrowieckiego odbyła się konferencja prasowa Starosty Zbigniewa Dudy i Wicestarosty Eligiusza Micha z udziałem Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA”, który działa przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”.

W trakcie tego spotkania zawodnicy, którzy na co dzień są uczestnikami zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA” otrzymali za swoje osiągnięcia sportowe specjalne imienne podziękowania oraz sprzęt sportowy. Docenieni zostali Maciej Skrobisz, Anna Masłoń i Robert Kozłowski za wyniki podczas IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w dniach 9-12 marca 2016 roku w Zakopanem. Paweł Dunal i Marcin Dunal za wyniki podczas IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w dniach 17-20 marca 2016 roku w Białymstoku. Jacek Koza, Wioletta Pych, Norbert Walesic, Katarzyna Wójcicka za wyniki podczas 2 Otwartego Międzynarodowego Turnieju Bocce Olimpiad Specjalnych krajów Nadbałtyckich w Kuldidze, który odbył się w dniach 1-3 kwietnia 2016 roku na Łotwie.

W spotkaniu wzięli również udział Robert Rogala (kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej) oraz Remigiusz Woźniak (wiceprezes Stowarzyszenia „SZANSA”), Przemysław Walczyk (trener „SZANSY”) oraz Piotr Jakubowski (trener „SZANSY”).

Bardzo serdecznie dziękujemy.

Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja z Konferencji.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂