• 1,5% dla Klubu SZANSY

SZANSA walczyła o medale na wrotkach

W dniu 22 września 2017 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się Świętokrzyski Mityng Wrotkarski Olimpiad Specjalnych i Świętokrzyski Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych. Klub Olimpiad Specjalnych wystawił swoją reprezentację w konkurencji wrotkarstwo.

Do Skarżyska-Kamiennej pojechało sześcioro zawodników „SZANSY” powalczyć o kolejne trofea na dystansach 100, 300, 500 i 1000m. Cieszymy się, że kolejni zawodnicy dołączają do naszego zespołu, tym razem mieliśmy dwóch debiutantów w tej dyscyplinie.

Małgorzata Piotrowska w swoim debiucie na zawodach wrotkarskich zdobyła dwa srebrne medale na dystansie 100 i 300 metrów. Krzysztof Stan w swoim debiucie na zawodach wrotkarskich zdobył dwa złote medale na dystansie 100 i 300 metrów. Robert Kozłowski w swoich startach zdobył złoty medal na dystansie 100 oraz brązowy medal na dystansie 300 metrów. Marcin Dunal w swoich startach zdobył złoty medal na dystansie 500 oraz srebrny medal na dystansie 300 metrów. Paweł Dunal w swoich startach na dystansach 500 i 300 metrów zdobył dwa srebrne medale. Paweł Menducki, najbardziej doświadczony zawodnik Klubu „SZANSA” startował na najdłuższych dystansach 1000 i 500 metrów i zdobył dwa srebrne medale.

„SZANSA” wystawiła również dwie sztafety 2×100 metrów. Pierwsza w składzie Marcin Dunal i Paweł Menducki zajęła III miejsce i zdobyła brązowe medale. Natomiast Paweł Dunal i Robert Kozłowski niestety zostali zdyskwalifikowani.

Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” reprezentowali: Małgorzata Piotrowska, Paweł Dunal, Marcin Dunal, Krzysztof Stan, Paweł Meducki, Robert Kozłowski. Trenerem był Piotr Jakubowski a Kierownikiem Ekipy Marta Walczyk.