JUDOCY z SZANSY zaprezentowali się w Legionowie

W dniu 24 września 2016 roku w Centrum Szkolenia Policji Legionowo ul. Zegrzyńska 121 odbył się wyjątkowy piknik rodzinny na rzecz Olimpiad Specjalnych „Śmigło”!! Podczas pikniku czekało na uczestników wiele atrakcji, m.in. zawody w przeciąganiu policyjnego śmigłowca! Na pikniku byli również zawodnicy z „SZANSY”, którzy trenują judo.

Nasz Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” reprezentowany przez: Jakuba Kasprowicza, Roberta Kozłowskiego, Pawła Kwietnia, Artura Żaczka 🙂

Bardzo mi miło, że nasi zawodnicy zostali dostrzeżeni i zaproszeni na specjalny pokaz judo. Trenują dopiero, albo już od dwóch lat i można powiedzieć, że nasi zawodnicy podchodzą do swoich obowiązków sportowych z najwyższym zaangażowaniem poświęceniem. Stanowią przykład dla innych.

Do Legionowa z Ostrowca Świętokrzyskiego pojechali zawodnicy „RYWAL” i „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski: Rafał Adamczyk, Jakub Kasprowicz, Robert Kozłowski, Paweł Kwiecień, Kamil Podsiadło, Dominik Ślusarz, Przemysław Winiarski, Artur Żaczek. Opiekę nad zawodnikami sprawowali Waldemar Wiewióra i Ernest Krajewski z Klubu „RYWAL” Ostrowiec Świętokrzyski.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂