• 1,5% dla Klubu SZANSY

Kolejna wycieczka do Wołkowyji


W dniach 11-13.10.2005 roku wyjechaliśmy na wycieczkę nad Solinę, a dokładniej do Wołkowyji, gdzie spędzaliśmy już kilka dni w maju. Tym razem postanowiliśmy zobaczyć jak wyglądają Bieszczady na jesieni 🙂

Zapraszamy do oglądania fotek w Galerii Zdjeć na stronie Stowarzyszenia.

W drogę autokarem i dwoma busami wyruszyliśmy we wtorek 11 października 2005 roku z parkingu nad Targowiskiem Miejskim. Po kilku godzinach postoju zajechaliśmy na miejsce, gdzie czekały na nas przygotowane przez gospodarzy pokoje. Po rozlokowaniu się w pokojach udaliśmy się na obiad. Po obiedzie obowiązkowo krótka przerwa na ułożenie jedzonka, a następnie spacer po najbliższej pięknej okolicy. Wieczorem odbył się gril-ognisko na którym spożywaliśmy kaszanke oraz bigos z kiełbaską, po którym wszyscy udali się na dyskotekę.Następnego dnia po śniadaniu udaliśmy się na Zaporę nad Soliną. Pogoda tym razem była piękna (w maju padał deszcz).Po obiedzie, który już zjedliśmy w naszym Ośrodku znowu wszyscy udali się na zwiedzanie najbliższej okolicy. A wieczorem wycieczka podzieliła się na dwie grupy:

pierwsza na dyskotece się bawiładruga oglądała mecz Anglia-PolskaRano 13 października wstaliśmy, zjedliśmy śniadanko, następnie spakowaliśmy swoje rzeczy i ruszyliśmy do domu.

W sumie można powiedzieć, że wycieczka się udała pod każdym względem. Turystycznym i atmosferycznym 🙂

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂