Kolejne nakrętki odebrane

Solidność i gwarancje dotyczące wywiązania się z umowy – nakrętkomania trwa: dzisiaj „SERCA” przy Browarze, ul. Prusa, PSP5, PSP14, oś. Gutwin, oś. Pułanki.

Stowarzyszenie „SZANSA” od lat prowadzi działania proekologiczne polegające m.in na zbieraniu plastikowych nakrętek. Działalność ta zauważona została przez Włodarzy naszego miasta. Skutkiem tego było podpisanie umowy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski , a dotyczyła ona zbierania i zagospodarowania plastikowych nakrętek, które wsypywane są do specjalnie przygotowanych pojemników – „serc” rozstawionych na terenie naszego miasta.

Dziękujemy Panu Radnemu Rady Miasta Arturowi Zawadzkiemu za użyczenie serca przez siebie wykonanego- do którego zbierane są nakrętki na Osiedlu Gutwin. Dziękujemy władzom miasta za zaufanie i wszystkim tym, którzy do „serc” tych wsypują zebrane przez siebie nakrętki. Korzyść jest podwójna: nie trafią one na wysypisko śmieci, a dochód z ich sprzedaży posłuży jako dofinansowanie do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych uczestników zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej „SZANSA”.

Zachęcamy jeszcze raz wszystkich do tego aby te nakrętki trafiały do tych właśnie „serc”. Ze swojej strony zobowiązujemy się do systematycznego ich opróżniania i utrzymania tych miejsc w czystości. Należy dodać, że można również do Nas dzwonić po numer telefonu 606748607 w celu odbioru nakrętek lub metalowych puszek lub zostawiać te surowce w naszej siedzibie pod adresem ul. Żabia 31 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂