Kolejny występ zawodnika SZANSY, Marcina Dunala na arenie ogólnopolskiej

W dniach 5-8 października 2017 roku w Trzciance odbył się X Ogólnopolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Trzciance, w którym wziął udział Marcin Dunal, zawodnik Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działającego przy Stowarzyszeniu „SZANSA”.

Marcin do Trzcianki pojechał wraz z innymi złotymi medalistami z zawodów regionalnych. Cała kadra naszego województwa liczyła 7 zawodników, którzy reprezentowali poszczególne kluby, Rafał Ścibisz („TRAMP” Niemienice), Diana Ścibisz („TRAMP” Niemienice), Kamil Mazurek („SUPER NOWA” Zgórsko), Patryk Molęda („STRZAŁA” Jędrzejów), Marcin Dunal („SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski), Izabela Ochap („TORNADO” Skarżysko-Kamienna), Krzysztof Wójcik („STRZAŁA” Jędrzejów) oraz trener i kierownik ekipy Joanna Adamczyk („STRZAŁA” Jędrzejów).

Marcin Dunal po grach obserwowanych, w grze pojedynczej trafił do silnej 6-osobowej grupy, w której wywalczył III miejsce i zdobył brązowy medal.

Natomiast w grze deblowej wraz z Krzysztofem Wójcikiem zdobyli V lokatę.

Cieszymy się z kolejnego występu naszego zawodnika na arenie ogólnopolskiej, bo to pokazuje, że nasze treningi i przygotowywanie zawodników daje wymierne efekty.

Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂