Przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odwiedzili WTZ

W dniu 7 lutego 2017 roku Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA” został odwiedzony przez przedstawicieli Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Departament Pożytku Publicznego i Ekonomi Społecznej.

Podczas otwartego panelu dyskusyjnego wszyscy uczestnicy tego spotkania zapoznali się z prezentacją wykonaną w pracowni informatycznej, a przedstawiała ona historię powstania i działalności naszego warsztatu.

Na zakończenie prezentacji wszyscy biorący w niej udział otrzymali płyty z przedstawionym materiałem oraz pamiątkę z pobytu w warsztacie- kwiaty wykonane w pracowni modelarskiej i bukieciarstwa. Spotkaniu towarzyszył słodki poczęstunek przygotowany przez pracownię gospodarstwa domowego (własne wypieki). Podczas dwu i półgodzinnej wizyty wywiązała się ciekawa dyskusja na temat tak „szerokiej” działalności warsztatu i oferty skierowanej przez Stowarzyszenie do podopiecznych.

Następnie wszyscy uczestnicy spotkania naocznie mogli zapoznać się jak funkcjonuje prowadzona przez nas placówka poprzez odwiedzenie każdej pracowni i zapoznanie się z charakterem jej działalności. Jaki był tego efekt i jakie wrażenie z pobytu w Warsztacie wynieśli uczestnicy spotkania trudno powiedzieć – ale pytanie to należy już bezpośrednio skierować do nich samych.

W każdym bądź razie Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Stowarzyszeniu „SZANSA” to placówka otwarta do której zawsze serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja

Notatka: Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na www.wiadomosci24.pl oraz www.ostrowiecnews.pl

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂