Spełnione marzenie osób niepełnosprawnych

Najbardziej ostatnio oczekiwanym przez kadrę i przede wszystkich uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej (WTZ) był nowy samochód potrzebny do przewozu osób niepełnosprawnych. W tym roku udało nam się zrealizować to marzenie, które zapoczątkowane zostało w 2007 roku. Samochód został zakupiony ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) i wkładu własnego Warsztatu.

Z dniem 1 lutego samochód ten wykorzystywany jest do przywozów i odwozów z zajęć uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu „SZANSA”. Jest on przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych i wykorzystywany tylko na potrzeby WTZ. Dzięki nowemu pojazdowi jazda jest teraz bardziej komfortowa i efektywniejsza.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszych marzeń. Dziękujemy Radnym Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, którzy przyczynili się do tego aby Warsztat Terapii Zajęciowej mógł być prowadzony przez Stowarzyszenie „SZANSA” – decyzja ta umożliwiła również zakup nowego samochodu. Dziękujemy Zarządowi Powiatu Ostrowieckiego i radnemu Sejmiku Wojewódzkiego Panu Józefowi Grabowskiemu za umożliwienie realizacji tego tak ważnego dla nas przedsięwzięcia.

Napisali o tym:

http://www.wiadomosci.o-c.pl/images/powiat.gif

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂