SZANSA na I Świętokrzyskim Turnieju Judo Olimpiad Specjalnych

I Świętokrzyski Turniej Judo Olimpiad Specjalnych już za nami. Wyrównana walka zawodników dostarczała wielu emocji kibicom. Na turniej zawitali zawodnicy z czterech Klubów. Gospodarze Klub OS Rywal, Klub OS Szansa, Klub OS TS Wisła, Klub UMKS Ostrowia.

Łącznie 12 zawodników z Ostrowca Św. i Krakowa. Walki odbyły się na matach w Hali MOSiR w Ostrowcu Św. Zawodnicy podzieleni na 4 grupy sprawnościowe uzyskali wyniki :

W I grupie złoty medal wywalczył Paweł Szterleja (TS Wisła) srebro Paweł Kwiecień (Szansa) III miejsce i brązowy medal Robert Kozłowski (Szansa)

II grupa: I miejsce i złoty medal zdobył Krzysztof Długopolski (TS Wisła) srebrny medal wywalczył Dominik Ślusarz (Rywal) , III miejsce Jakub Kasprowicz (Szansa).

Grupa III: Sebastian Danek ( TS Wisła) I miejsce i złoty medal, II miejsce i srebrny medal wywalczył Rafał Adamczyk (UMKS Ostrowia) , III miejsce i brązowy medal Kamil Podsiadło (Rywal) VI grupa: Daniel Bielecki (UMKS Ostrowia) I miejsce i złoty medal, srebrny medal Artur Żaczek (Szansa), brązowy medal Grzegorz Grudniewski (UMKS Ostrowia).

Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂