• 1,5% dla Klubu SZANSY

SZANSA na obozie sportowym zimowym w Zakopanem

W dniach 07-16 grudnia 2011 roku w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Maria” Zakopanem sześciu zawodników z „SZANSY” przebywało wraz z innymi zawodnikami z niepełnosprawnością intelektualną na obozie rekreacyjno-sportowym Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska Świętokrzyskie. Łącznie w obozach wzięło udział 50 zawodników.

Zawodnicy pod okiem trenerów brali udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych. W programie było min. narciarstwo zjazdowe i biegowe, rakiety śnieżne, jazda na łyżwach i pływanie, a wieczorami odbywały się zabawy taneczne jako forma muzykoterapii.

Udało nam się skorzystać z tras zjazdowych w Kotelnicy i Stacji Narciarskiej „Rusiński”. Skorzystaliśmy z lodowiska na Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem, a także z basenów termalnych, w których skorzystaliśmy m.in. z biczy wodnych, ławek do masażu wodnego i leżanek i ławek do masażu powietrznego. Przejazd zawodników i trenerów sfinansowało Stowarzyszenie „SZANSA”. W obozie z Sekcji „SZANSA” uczestniczyli: Marcin Dunal, Paweł Dunal, Krzysztof Kaczmarski, Paweł Menducki, Robert Kozłowski, Piotr Kraska pod opieką Remigiusza Woźniaka, Piotra Jakubowskiego i Tomasza Przybysławskiego.

Notatka:
Zdjęcia znajdują się w Galerii Zdjęć.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂