SZANSA na Świętokrzyskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych

W dniu 30 marca 2017 roku Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu „SZANSA” wziął udział w Świętokrzyskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych w Skarżysku-Kamiennej. „SZANSĘ” pojechało reprezentować czworo zawodników, Milena Szwagierczak, Robert Kozłowski, Paweł Dunal i Marcin Dunal oraz Piotra Jakubowskiego i Remigiusza Woźniaka

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja

Każdy zawodnik mógł startować w dwóch konkurencjach z trzech, a do wyboru były gra drużynowa, gra podwójna, gra pojedyncza. „SZANSA” wystawiła więc drużynę (Milena Szwagierczak, Marcin Dunal, Paweł Dunal, Robert Kozłowski), jeden debel (Marcin Dunal, Paweł Dunal) oraz w grze pojedynczej Milena Szwagierczak i Robert Kozłowski. Przed rozegraniem gier finałowych okazało się, że wszyscy z „SZANSY” trafili do najmocniejszych grup i wiadomo było, że o medale będzie bardzo ciężko, ale ostatecznie zawodnicy z Ostrowca Świętokrzyskiego pokazali, że bowling to jest dyscyplina, w której bardzo dobrze sobie radzą, mimo, że w naszym mieście nie ma jej gdzie trenować.

Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” podczas Świętokrzyskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych w Skarżysku-Kamiennej zdobył następujące miejsca:
W grze pojedynczej Milena Szwagierczak uzyskując 68 punktów zajęła I miejsce zdobywając złoty medal
W grze pojedynczej Robert Kozłowski uzyskując 110 punktów zajął I miejsce zdobywając złoty medal
W grze podwójnej Marcin Dunal i Paweł Dunal uzyskali 102 punkty zajęli II miejsce zdobywając srebrny medal.
W grze drużynowej Milena Szwagierczak, Marcin Dunal, Paweł Dunal, Robert Kozłowski uzyskali 105 punktów zajęli II miejsce zdobywając srebrny medal.

Klub „SZANSA” był reprezentowany przez Milenę Szwagierczak, Roberta Kozłowskiego, Pawła Dunala i Marcina Dunala pod opieką trenerów Piotra Jakubowskiego i Remigiusza Woźniaka.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂