Turnus rehabilitacyjny 2023 – Zakończony

W dniach 15-28.09. 2023 roku to kolejna oferta rehabilitacyjna zrealizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA”.

Jest to kolejny już przez nas organizowany turnus rehabilitacyjny od samych podstaw, gdyż jako jedyni w Powiecie Ostrowieckim posiadamy wpis do rejestru Wojewody Świętokrzyskiego uprawniający do organizacji turnusów rehabilitacyjnych.

Kolejny raz zapewniliśmy uczestnikom inną formę rehabilitacji połączoną z czynnym uprawianiem turystyki. Oprócz obowiązkowych zajęć rehabilitacyjnych mogliśmy zapoznać uczestników turnusu z pięknem Tatrzańskiego Parku Narodowego- organizując wycieczki piesze.

Wszyscy mogli skorzystać z dobrodziejstwa wód termalnych w Szaflarach, szlifowaliśmy swoją kondycję fizyczną na siłowni. Oprócz takiej formy rehabilitacji odbywały się zajęcia również z muzykoterapii poprzez aktywny udział w dyskotece i wieczorku z muzyką regionalną.

To tylko niektóre zajęcia, które oferowaliśmy uczestnikom tego turnusu. Turnus odbył się w Ośrodku Wypoczynkowo- Rehabilitacyjnym MARIA. Dziękujemy Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św. Za stworzenie takiej możliwości.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂