WTZ SZANSA ma najlepszego tenisistę stołowego

W dniu 13 września 2013 roku zawodnicy reprezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA” ul. Żabia 31 brali udział w XIII Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora PCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja autorstwa Tomasza Taborskiego.

Miło jest nam poinformować, że turniej wygrał Paweł Menducki reprezentujący nasz Warsztat Terapii Zajęciowej.

O Puchar Dyrektora PCPR walczyło 30 zawodników z całego województwa świętokrzyskiego.

Po raz kolejny reprezentanci Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA” Ostrowiec Świętokrzyski okazali się bezkonkurencyjni. Bowiem główną nagrodę wywalczył Paweł Menducki pokonując faworyta, zwycięzcę z ubiegłych lat i swojego kolegę z WTZ Jerzego Trelińskiego.

Uczestnicy z WTZ „SZANSA” ul. Żabia 31 przygotowywali się do zawodów od kilku tygodni pod okiem Stanisława Koska oraz Aleksandry Sochackiej. Warsztat Terapii Zajęciowej „SZANSA” reprezentowali: Daria Klimczak, Paweł Menducki, Jerzy Treliński, Jacek Taborski. Wymienieni zawodnicy zostali wyłonieni na podstawie rozgrywek wewnętrznych.

O godz. 10.00 odbyło się uroczyste otwarcie zawodów. Organizatorzy przywitali wszystkich zawodników, opiekunów oraz zaproszonych gości.

Słowa otuchy i zachęty do rywalizacji skierował Wicestarosta Eugeniusz Mich. Zaś dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Mieczysław Libuda dał wyraz temu, że wszyscy zawodnicy są zwycięzcami. W sporcie osób niepełnosprawnych obowiązują odrębne zasady, odmienne priorytety, najważniejszy jest duch walki.

O godz. 10.30 została puszczona w ruch piłeczka ping-pong’owa. Najpierw rozegrano mecze, które miały wyłonić zawodników do ćwierć finału, potem do półfinału. Zaś do finału dostali się najlepsi. Mecz finałowy dostarczył najwięcej emocji.

Atmosfera rozgrywek dostarczyła wiele emocji, rywalizacja była ostra. Dla wszystkich uczestników zawodów organizatorzy przygotowali napoje i posiłek.

Na koniec wszystkim grupom reprezentującym WTZ Dyrektor PCPR wręczył nagrody, oraz puchary za udział. Natomiast główna nagroda powędrowała do Warsztaty Terapii Zajęciowej na ulicę Żabią 31 powiększając zbiór pucharów.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂