Wyjazd sportowo-turystyczny do Murzasichle

W dniach 10-15 stycznia 2011 roku Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” zorganizowało wyjazd sportowo-rekreacyjny do Murzasichle.

Mimo niezbyt sprzyjających warunków pogodowych większość zaplanowanych atrakcji zostało zrealizowanych. Wyjazd był połączeniem szkolenia umiejętności narciarskich oraz zapoznania się z walorami turystycznymi Tatr.

Narciarze z „SZANSY” doskonalili swoje umiejętności na stokach w Murzasichle oraz Stacjach Narciarskich „Małe Ciche”, „Kotelnica” oraz „Harenda”. Natomiast Ci, którzy nie korzystali z atrakcji narciarskich zjeżdżali na specjalnych dętkach i jabłuszkach.

Uczestnicy wyjazdu skorzystali z kąpieli w Termach Podhalańskich w Szaflarach, spaceru po Krupówkach, zwiedzili skocznię „Wielka Krokiew”. Największą atrakcją był wyjazd na Kasprowy Wierch i mimo kiepskiej widoczności na szczycie ze względu na mgłę wszystkim dopisywały świetne humory i podziwiali piękno polskich gór.

Za miejsce pobytu wybraliśmy tym razem Pokoje Gościnne „U Trebuni” w Murzasichle, gdzie jedliśmy jak w domu, a wieczorami odbywały się zabawy przy muzyce jako forma muzykoterapii.

Notatka:
Zapraszamy do Galerii Zdjęć

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂