ZODIAK na Przeglądzie Z MUZYKĄ PRZEZ ŻYCIE 2008

Na przeglądzie artystycznym „Z muzyka przez życie 2008” zespół „ZODIAK” z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA” zaprezentował się w dwóch kategoriach: instrumentalnej i teatralnej.

W kategorii instrumentalnej Marcin Solarz i Kamila Kurek zagrali samodzielnie na keybordzie utwory „Tornero” i „Kukułkę”. Kamila Kurek po raz pierwszy dała publiczną próbkę umiejętności gry, natomiast Marcin Solarz ma juz na swym koncie 23 występy, a na syntezatorze gra od 5 lat.

W kategorii teatralnej – cały 15-osobowy skład zespołu „ZODIAK” przedstawił program artystyczny pt. „Kabaret Bystre Oko”. W tym programie wystąpili: Katarzyna Wójcicka, Daria Klimczak, Wioletta Pych, Dagmara Borys, Milena Szwagierczak, Anna Masłoń, Ewa Zapalska, Dominika Grześkiewicz, Marcin Budzeń, Marcin Ziewiec, Piotr Wierzbiński, Jacek Taborski, Paweł Kwiecień, Łukasz Zuber, Maciej Skrobisz.
Trudne zadanie stało przed Dagmarą Borys, która zagrała postać Ędwarda Ąckiego, wcielając się w tę rolę wzorowo.
Piękne stroje i scenografia przeniosły wszystkich w „krainę ciepła i zabawy, na wyspę słońca”. Kostiumy i oprawę scenograficzną przygotowały istruktorski WTZ: Anna Sasak i Katarzyna Szostak-Religa.
Opracowanie muzyczne i słowo wiążące przygotowała instruktorka WTZ Małgorzata Checiak.
Występ ten uczestnicy zadedykowali swojemu koledze Ernestowi Lipce, który ze względów zdrowotnych nie mógł wystąpić z zespołem.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂