ZODIAK na XIII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym w Chmielniku

Dnia 22 października 2015 roku Zespół Artystyczny „ZODIAK” działający w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „SZANSA” wystąpił na XIII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Osób Niepełnosprawnych – Chmielnik. Organizatorem przeglądu był DPS/WTZ w Gnojnie, Stowarzyszenie Przyjaciół DPS w Gnojnie, a impreza odbyła się w Chmielnickim Centrum Kultury.

Tematyką tegorocznego festiwalu było „Przeboje lat siedemdziesiątych”. Zespół „ZODIAK” zaprezentował program artystyczny „Wakacyjna przygoda”. Jest to opowieść muzyczna o perypetiach marynarza i jego dziewczyny oraz ich przygodach w oprawie piosenek z lat siedemdziesiątych tj. „Parostatek”, „Kapitańskie tango”, „Żółte kalendarze”, „10 w skali Beauforta.

Zespół zaprezentował się w składzie: Piotr Modrzejewski, Marcin Budzeń, Marcin Ziewiec, Katarzyna Wójcicka, Ewa Zapalska, Wioletta Pych, Milena Szwagierczak, Anna Masłoń, Dominika Grześkiewicz, Piotr Wierzbiński, Konrad Dębniak, Paweł Kwiecień, Jacek Koza, Maciej Skrobisz.

Instruktorami odpowiedzialnymi za zespół byli: Małgorzata Checiak i Anna Sasak. Zdjęcia z występu wykonała Anna Olszewska.

Autor: Małgorzata Checiak

Notatka: Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja Anny Olszewskiej

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂