• 1,5% dla Klubu SZANSY

18- czyli pełnoletność

W dniu 02 lutego 2018 roku na podsumowanie naszej pełnoletności braliśmy udział w seansie filmowym- film pt”Narzeczony na niby”, a po zakończonym filmie: podopieczni, rodzice i pracownicy udali się na słodki poczęstunek do galerii fotografii.

Na wszystkich czekały tam dwa torty (należy dodać, że miały one wymiary 70 cm na 100 cm). Pełnoletność zobowiązuje, a my nie zamierzamy zwalniać tempa.

Placówki tego typu jak nasza stworzone zostały po to aby nieść pomoc innym i przywracać wiarę w sens życia. Staraliśmy się przez te osiemnaście lat, staramy się i będziemy się starać wykonywać to jak najlepiej potrafimy.

Zamierzamy wprowadzać do naszej działalności coraz więcej nowych elementów i rozwiązań stwarzających możliwość rozwoju społecznego naszym podopiecznym i na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w tym zakresie.

Zapraszamy do <a HREF=”http://www.szansa.onecik.pl/gallery/view_album.php?set_albumName=18_lat_wtz_2018″ target=”_blank”>Galerii Zdjęć</a>, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂