A dzisiaj odebraliśmy z rąk Starosty Powiat Ostrowiecki Agnieszka Rogalińska i Naczelnika Mariusz Łata umowę na realizację zadania.
Już wkrótce szczegóły.
Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” reprezentowali Remigiusz Woźniak i Marta Walczyk.
