• 1,5% dla Klubu SZANSY

II edycja #BądźFIT rusza w SZANSIE

W dniu 9 października 2018 roku zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działającego przy Stowarzyszeniu „SZANSA” rozpoczęli udział w II edycji projektu #BądźFIT.

Jest to Projekt mający na celu poprawę i ochronę zdrowia oraz dobrego samopoczucia osób z niepełnosprawnością intelektualną. #BądźFIT oferuje uczestnikom holistyczne, spersonalizowane spojrzenie na zdrowie. Przez najbliższe 8 tygodni uczestnicy będą próbowały mogły zmienić swój styl życia poprzez zmianę sposobu żywienia, codzienne ćwiczenia i dokonywanie innych, „zdrowszych” wyborów.

Rozpoczęcie odbyło się z prezentacją multimedialną, która przypomniała osobom biorącym w I edycji programu o ich aktywności, a nowym uczestnikom programu pokazano o co w tym chodzi i jak to jest ważne dla zdrowia. Zostali przeszkoleni o aplikacjach, które mogą pomóc, zmotywować, a co również ważne udokumentować ich aktywność.

Następnie wszyscy zawodnicy wypełnili ankietę „PRZED” oraz zostali pomierzeni i zważeni, żeby można było porównać z wynikami jakie uzyskają po 8 tygodniach.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂