Sekcja SZANSA na Świętokrzyskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Opatowie

W dniu 18 listopada 2011 roku w Opatowiec odbył się Świętokrzyski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Sekcję „SZANSA” działającą przy Stowarzyszeniu „SZANSA” reprezentowało czterech zawodników.

Po uroczystym rozpoczęciu zawodów odbyły się gry obserwowane, które miały na celu podział na odpowiednie grupy sprawnościowe. W meczach finałowych w grze pojedynczej zawodnicy Sekcji „SZANSA” stanęli na wysokości zadania i w swoich grupach sprawnościowych wypadli następująco:
• Jacek Taborski zdobył pierwsze miejsce i złoty medal.
• Paweł Menducki zdobył pierwsze miejsce i złoty medal.
• Maciej Skrobisz zdobył trzecie miejsce i brązowy medal.
• Marcin Ziewiec zdobył czwarte miejsce.

Zawodnicy Sekcji „SZANSA” wystawili także dwa zespoły debla, ale już na samym początku rywalizacji odbył się mecz „bratobójczy”, czyli „SZANSA” kontra „SZANSA”. Można powiedzieć, że kolejne doświadczenie w grze zespołowej za nami.

Sekcję „SZANSA” pod opieką Piotra Jakubowskiego i Tomasza Przybysławskiego reprezentowali Paweł Menducki, Jacek Taborski, Maciej Skrobisz, Marcin Ziewiec oraz uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej Tomasz Taborski jako fotograf.

Notatka:
Zapraszamy do fotorelacji w Galerii Zdjęć Autorami zdjęć są Tomasz Taborski, Marcin Ziewiec, Tomasz Przybysławski, Piotr Jakubowski.

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂