• 1,5% dla Klubu SZANSY

Wygraliśmy turniej w piłkę nożną

W dniu 11.10.2007 roku Warsztat Terapii Zajęciowej przy ulicy Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizował piłkarski Turniej dla Warsztatów Terapii Zajęciowej.
Nasz Warsztat Terapii Zajęciowej z ulicy Iłżeckiej 31 w Ostrowcu Świętokrzyskim zwyciężył w rywalizacji.

Skład zespołu WTZ ul. Iłżecka 31 w Ostrowcu Świętokrzyski:
Menducki Paweł – Taborski Tomasz, Kwiecień Paweł, Skrobisz Maciej, Mroczek Tomasz, Taborski Jacek, Wierzbiński Piotr – Dunal Paweł (kapitan), Kozłowski Robert
Trenerzy: Remigiusz Woźniak, Mariusz Chamera.

W losowaniu trafiliśmy na drużynę WTZ Sienno. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem 5:2 dla nas. W Finale czekał już na nas zespół WTZ ul. Rzeczki, który rozgromił WTZ Starachowice aż 15:0.

Podczas oczekiwania na finał gospodarze przygotowali dla nas poczęstunek.

Do finałowej rozgrywki obydwa ostrowieckie WTZ wyszły bardzo zmobilizowane. My postanowiliśmy najlepszym zawodnikom WTZ ul. Rzeczki dać tzw. „plastry” i jak się okazało był to bardzo dobry pomysł, ponieważ Tomasz Taborski, Jacek Taborski, Maciej Skrobisz, Paweł Kwiecień oraz Tomasz Mroczek wyeliminowali z gry bramkostrzelnych napastników. Ale po kolei.

Zaraz po rozpoczęciu meczu, w 9 sekundzie straciliśmy pierwszą bramkę, po indywidualnej akcji. Następnie do końca pierwszej połowy to nerwowa gra z obu stron. Paweł Menducki rewelacyjnie spisywał się w bramce. To właśnie nasz golkiper z ziemi uderzył w stronę bramki i w ten sposób wyrównał stan meczu na 1:1. Następnie była wyrównana gra z obu stron i bramkę mogła zdobyć każda ekipa. Na szczęście to my, a dokładnie Robert Kozłowski strzelił drugiego gola z ostrego kąta. Wynik ustalił Paweł Dunal i mecz zakończył się rezultatem 1:3 dla WTZ ul. Iłżecka. Po meczu zwycięzcy wraz z „trenerami” odtańczyli w kółku „taniec radości” na środku boiska.

W nagrodę otrzymaliśmy 2 piłki, dyplom, puchar oraz komplet strojów sportowych oraz drobne upominki dla każdego uczestnika turnieju.

Na pocieszenie został rozegrany turniej w piłkarzyki. Od nas wzięły udział dwa zespoły:
1. Paweł Dulęba i Artur Żaczek
2. Tomasz Taborski i Marcin Ziewiec.

Notatka:

Zdjęcia autorstwa Anity Artykiewicz-Woźniak, Marty Walczyk oraz Roberta Rogali z turnieju można zobaczyć w Galerii Zdjęć

Print Friendly, PDF & Email

Brak możliwości komentowania.

 • Wsparcie finansowe na działalność Stowarzyszenia „SZANSA” można przekazywać na konto:
  Bank PEKAO S.A. 61 1240 5035 1111 0000 5568 4819 z dopiskiem „Na działalnosć statutową”

  Stowarzyszenie „SZANSA”

  ul. Żabia 31

  27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  Dziękujemy 🙂